Bir Yaz Gecesi Rüyası’na ayakta alkış

http://heatherbestel.com/?cat=168 Aleksandar Popovski’nin yönettiği ve başrollerini Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan, Sezai Aydın ve Arda Aydın’ın üstlendiği ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ oyununun prömiyeri Uniq Hall’de gerçekleştirildi. Biletleri haftalar öncesinden tükenen oyunun prömiyerine ünlü isimler de katıldı. Seyircilere ‘kırmızı ormanda’ büyülü saatler yaşatan oyun izleyenlerden tam not aldı.

site de rencontre protestant http://skylinemediainc.com/?pokakal=opcje-binarne-5-minut&64f=fd FANTASTİK BİR REJİ

http://azortin.pl/?rtysa=opcje-binarne-najni%C5%BCszy-depozyt&120=28 ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’nın’ hem oyuncusu hem de yapımcısı Arda Aydın sahnelenmesi oldukça zor olan oyunu yepyeni bir Aleksandar Popovski yorumunun yanında modern ve fantastik bir reji ile seyirciyle buluşturduklarını ifade ederek, “Yoğun çalışmamızın karşılığını bu şekilde almak bizi çok mutlu etti. Tiyatroya olan bu ilgiyi arttırmak ve daha fazla oyunu seyirciyle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Bizi yalnız bırakmayan seyircimize ve oyunda emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

dating hotels deutschland get link DEKORUYLA DİKKAT ÇEKTİ

http://www.soundofthesirens.net/?delimeres=bdswiss-bokay&bbb=99 Kırmızı orman dekoru içinde akrobatlarla, modern müzik ve dansla renklenmiş, Levent Üzümcü, Sezai Aydın, Neslihan Yeldan, ve Arda Aydın’dan görsel bir şölen sunan ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’nın’ 16 Kasım Ankara ve 29 Kasım İzmir’de oynanacak.

https://mummiesclub.co.uk/bilbord/1459 http://www.sozcu.com.tr/hayatim/kultur-sanat-haberleri/bir-yaz-gecesi-ruyasina-ayakta-alkis/

Leave a Reply

http://mediaeffectivegroup.pl/?jiiopaa=opcje-binarne-a-polskie-prawo&850=79 Your email address will not be published. Required fields are marked *

see