Bir Yaz Gecesi Rüyası’na ayakta alkış

Aleksandar Popovski’nin yönettiği ve başrollerini Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan, Sezai Aydın ve Arda Aydın’ın üstlendiği ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ oyununun prömiyeri Uniq Hall’de gerçekleştirildi. Biletleri haftalar öncesinden tükenen oyunun prömiyerine ünlü isimler de katıldı. Seyircilere ‘kırmızı ormanda’ büyülü saatler yaşatan oyun izleyenlerden tam not aldı.

FANTASTİK BİR REJİ

‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’nın’ hem oyuncusu hem de yapımcısı Arda Aydın sahnelenmesi oldukça zor olan oyunu yepyeni bir Aleksandar Popovski yorumunun yanında modern ve fantastik bir reji ile seyirciyle buluşturduklarını ifade ederek, “Yoğun çalışmamızın karşılığını bu şekilde almak bizi çok mutlu etti. Tiyatroya olan bu ilgiyi arttırmak ve daha fazla oyunu seyirciyle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Bizi yalnız bırakmayan seyircimize ve oyunda emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

DEKORUYLA DİKKAT ÇEKTİ

Kırmızı orman dekoru içinde akrobatlarla, modern müzik ve dansla renklenmiş, Levent Üzümcü, Sezai Aydın, Neslihan Yeldan, ve Arda Aydın’dan görsel bir şölen sunan ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’nın’ 16 Kasım Ankara ve 29 Kasım İzmir’de oynanacak.

http://www.sozcu.com.tr/hayatim/kultur-sanat-haberleri/bir-yaz-gecesi-ruyasina-ayakta-alkis/